Cmentarz założony jest na planie nieregularnego dziesięcioboku. Ogrodzenie stanowią kamienne słupy połączone parami żelaznych rur. Wejście ujęte w dwa słupy z kamiennych bloków znajduje się od strony południowej. Zamykane jest jednoskrzydłową furtką z ramą z metalowych rur, w której osadzony jest krzyż łaciński z datą „1915", wykonane z taśmy stalowej. Na kamiennym słupie umieszczona jest tablica z informacjami o cmentarzu i remoncie przeprowadzonym w 1992 r. Przed wejściem znajduje się pulpitowa tablica ufundowana przez Powiat Gorlicki.
Główny element cmentarza stanowi wysoki drewniany krzyż z półkolistym zadaszeniem.
Na grobach znajdują się nagrobki w formie osadzonych na betonowych postumentach:
– żeliwnych krzyży łacińskich z datą „1915"
– krzyży lotaryńskich z żelaznych prętów.
– dużego żeliwnego ażurowego krzyża lotaryńskiego.
Przy zachodniej części ogrodzenia znajduje się głaz pamiątkowy z metalowym krzyżem i tablicą z napisem: "TU SPOCZYWAJĄ/ ROZSTRZELANI/ PRZEZ HITLEROWCÓW/ 23.06.1943/Ś✝P/ MIKOŁAJ KOWALSKI/ * 13.11.1910/ JAN ZEŁEM/ * 31.03.1916/ MIKOŁAJ ZEŁEM/ * 02.12.1919/ POKÓJ ICH DUSZOM".
W obrębie cmentarza, przy ogrodzeniu od strony drogi znajduje się kamienny krzyż z figurą Chrystusa osadzony na postumencie.
W 17 grobach zbiorowych i 24 pojedynczych pochowano 25 żołnierzy z armii austro-węgierskiej i 71 z rosyjskiej. Nie zidentyfikowano 55. W grobie z II wojny światowej spoczywają 3 osoby rozstrzelane przez okupanta niemieckiego.