Kwatera założona jest na planie prostokąta i ogrodzona połączonymi parami metalowych rur betonowymi słupkami, o przekroju ośmiobocznym, zwężającymi się ku górze, nakrytymi półkulą. Zamykane łańcuchem wejście znajduje się od strony południowej.
Główny element cmentarza to betonowa ściana w środkowej części zwieńczona betonowym krzyżem z umieszczonym w płycinie lica żeliwnym, ażurowym krzyżem łacińskim z motywem wieńca laurowego. Na obu krańcach ściany ustawione są betonowe bloczki o ściętych pulpitowo górnych krawędziach, jeden z nałożonym na lico żeliwnym krzyżem lotaryńskim, drugi – z krzyżem maltańskim z motywem wieńca laurowego. W niszy pod krzyżem wyryta jest data „1917".
Nagrobki mają formę osadzonych na betonowych postumentach krzyży z metalowych prętów, trzech łacińskich i trzech lotaryńskich. Przed nimi umieszczone są współczesne betonowe obramowania.
W 5 grobach zbiorowych i 5 pojedynczych pochowano 21 poległych z armii austro-węgierskiej i rosyjskiej. W 2009 r. wykonano rekonstrukcję słupków betonowych i odnowiono metalowe krzyże na nagrobkach i ścianie pomnikowej.