Kwatera założona jest przy wschodnim murze cmentarnym i ogrodzona słupami z betonowych bloczków, połączonymi parami żelaznych rur oraz metalowym, sztachetowym płotem. Wejście, ujęte w dwa słupy z betonowych bloczków, zamykane jest jednoskrzydłową furtką z metalowych rur.
Główny element kwatery stanowi wbudowany w mur cmentarny i znajdujący się na wprost wejścia pomnik. Ma on formę zakończonej dwuspadowo ściany pomnikowej, zwieńczonej krzyżem łacińskim o fazowanych ramionach. W środkowej części pomnika wyodrębniony jest postument. Po obu jego stronach umieszczone są kamienne kule. W ścianę pomnikową wmurowane są dwie tablice memoratywne. Przed pomnikiem znajduje się obelisk, obłożony na licu otoczakami tworzącymi kształt krzyża i litery T.
Po północnej stronie obelisku znajduje się nagrobek w formie wysokiego postumentu, pierwotnie zwieńczonego krucyfiksem, wzniesiony przez rodzinę oficera w 1921 r. Po południowej stronie obelisku usytuowany jest nagrobek w formie niskiej, betonowej arkady z równoramiennym krzyżem w prześwicie i prostokątną tabliczką memoratywną umieszczoną w betonowej podstawie. Pozostałe nagrobki mają formę kutych żelaznych krzyży z blaszanym zadaszeniem o ząbkowanych krawędziach. Krzyże są osadzone na betonowych cokołach z prostokątnymi tabliczkami memoratywnymi.
Pochowano tu 87 żołnierzy z armii austro-węgierskiej i 35 z armii rosyjskiej. Znane są nazwiska 7 żołnierzy.