Cmentarz założony jest na planie koła i ogrodzony murem z kamienia łamanego. Wejście znajduje się od strony południowo-zachodniej. Główny element cmentarza stanowi ziemny kopiec, zwieńczony wysokim, drewnianym krzyżem i otoczony niskim, betonowym murem w formie blanek. Groby rozmieszczone są w rzędzie wzdłuż ogrodzenia. Cztery mogiły zbiorowe rozmieszczone są symetrycznie względem krzyża.
Na cmentarzu znajdują się nagrobki w formie zwężających się ku górze steli o profilowanych krawędziach, zwieńczonych żeliwnymi krzyżami maltańskimi z motywem wieńca laurowego lub małymi krzyżami lotaryńskimi. W murze otaczającym kopiec znajduje się nagrobek w formie zakończonej łukiem betonowej steli, zwieńczonej małym, żeliwnym krzyżem lotaryńskim. Na nagrobkach umieszczone są owalne tabliczki imienne z informacjami o pochowanych.
Pochowano tu 12 żołnierzy z armii austro-węgierskiej oraz 116 z armii rosyjskiej, poległych w latach 1914-1915. Znane są nazwiska 10 pochowanych.
W 2023 r. przeprowadzono kompleksowy remont konserwatorski cmentarza z odtworzeniem ogrodzenia, formy kopca, obramowaniem mogił, odtworzeniem krzyża pomnikowego i uzupełnieniem tabliczek nagrobnych.