Cmentarz założony jest na planie prostokąta o ściętych narożach od strony zachodniej, z prostokątnym aneksem od strony wschodniej. Ogrodzenie od strony zachodniej stanowią betonowe słupy, połączone parami żelaznych rur, z pozostałych stron – kamienny mur, dostosowany uskokami do ukształtowania terenu. Wejście znajdujące się od strony zachodniej jest poprzedzone schodami i zamykane dwuskrzydłowymi wrotami z żelaznych prętów. Główny element cmentarza stanowi wysoki, masywny krzyż z bloków piaskowca, usytuowany na wprost wejścia przy wschodnim ogrodzeniu. Na cokole krzyża umieszczone są daty „1914 1915”.
Nagrobki mają formę betonowych steli z wcięciami w narożach, zwieńczonych małymi żeliwnymi krzyżami lotaryńskimi lub żeliwnymi krzyżami maltańskimi z motywem wieńca laurowego. Na stelach umieszczone są owalne tabliczki z informacjami o pochowanych.
Pochowano tu 5 żołnierzy z armii austro-węgierskiej, 1 z armii niemieckiej i 30 z armii rosyjskiej poległych w 1915 r. Znane są nazwiska 5 pochowanych.