Kwatera założona jest na planie prostokąta i ogrodzona z trzech stron metalowymi słupkami połączonymi łańcuchem. Obszar kwatery wyłożony jest kostką brukową. Dominujący element kwatery stanowi lastrykowy nagrobek z pomnikiem w formie ostrosłupa z kamieni, zwieńczonego wysokim, betonowym krzyżem z figurą Chrystusa. We frontową ścianę pomnika wmurowana jest tablica z medalionem ze zdjęciem oraz napisem: „Ś.†P./ Ks. STANISŁAW/ WILK/ POLEGŁ W PARTYZANTCE/ OD KULI NIEMIECKIEJ/ 4.6.1944. UR. 10.2.1917./ W DRUGIEM ROKU KAPŁAŃSTWA/ DLA CIEBIE JEZU I OJCZYZNO.”
W obrębie kwatery znajdują się dwa nagrobki nakryte betonową, profilowaną płytą, z pomnikiem u wezgłowia w formie ściętego pulpitowo prostopadłościanu zwieńczonego małym krzyżem łacińskim. Na pulpitowej ścianie umieszczone są tablice z wyrytym krzyżem, nazwiskami pochowanych oraz napisem: „Cześć Pamięci Poległym wrzesień 1939 r.” Czwarty nagrobek ma formę profilowanej, betonowej płyty z krzyżem łacińskim i tablicą z napisem: „Cześć Pamięci/ Bezimiennym żołnierzom/ poległym w obronie/ Ojczyzny/ w kampanii wrześniowej 1939 r.”
W narożniku kwatery znajduje się znajduje się kamienno-betonowy nagrobek. U jego wezgłowia znajduje się granitowa stela z emblematem przedstawiającym symbol „Polski Walczącej” oraz napisem z metalowych liter: „BÓG/ HONOR/ OJCZYZNA/ KATYŃ/ OŚWIĘCIM/ NN”.
Za stelą, na podwyższeniu z metalowych prętów umieszczony jest krzyż maltański z płaskorzeźbą orła w koronie na skrzyżowaniu ramion.
Pochowano tu żołnierzy Wojska Polskiego poległych w dniu 8 września 1939 r. w rejonie Zdrochca i Biskupic Radłowskich oraz ks. Stanisława Wilka, kapelana żołnierzy Armii Krajowej, który został rozstrzelany przez okupanta niemieckiego w czerwcu 1944 r.