Cmentarz założony jest na planie prostokąta i ogrodzony od strony drogi – kamiennymi słupami, połączonymi drewnianym płotem, a z pozostałych stron – murem kamiennym, wzmocnionym w narożach słupami, nakrytymi czterospadowym daszkiem. Wejście zamykane jest dwuskrzydłowymi, drewnianymi wrotami. Główny element cmentarza stanowi pomnik w formie krzyża złożonego z trzech pionowych belek i jednej poprzecznej, nakrytego dwuspadowym zadaszeniem, osadzonego na stopniowanym postumencie w linii wschodniego ogrodzenia. W ścianę postumentu wmurowana jest tablica z inskrypcją w języku niemieckim: „BENEIDET UNS, DIE WIR NACH KAMPF/ UND NOT/ HIER DÜRFEN RUHN VOM LEBEN/ UND TOD”.
Na cmentarzu znajdują się nagrobki w formie drewnianych krzyży łacińskich lub lotaryńskich z dwuspadowym daszkiem oraz prostokątną tabliczką z informacjami o pochowanych, umieszczoną na skrzyżowaniu ramion.
Pochowano tu 83 żołnierzy z armii austro-węgierskiej, 1 z armii niemieckiej i 85 z armii rosyjskiej. Znane są nazwiska 25 pochowanych.