Kwatera założona jest na planie prostokątna i ogrodzona betonowymi słupkami o przekroju ośmiobocznym, zwieńczonymi półkulą i połaczonymi parami metalowych rur. Zamykane łańcuchem wejście znajduje się od strony zachodniej.
Główny element cmentarza to ustawiony w linii wschodniego ogrodzenia, na wprost wejścia, betonowy pomnik w formie krzyża znałożonym na lico żeliwnym ażurowym krzyżem łacińskim z motywem miecza i krzyża maltańskiego z wieńcem laurowym. Po obu stronach pomnika głównego umieszczone są postumentu z nałożonym na lico żeliwnym krzyżem maltańskim z motywem wieńca laurowego.
W kwaterze znajdują się nagrobki w formie osadzonych na niskich, betonowych cokołach krzyży z metalowych prętów o ostrych zakończeniach ramion: jedenastu łacińskich i jednego lotaryńskiego. Groby są ujęte w betonowe obramowania.
Przy południowym odcinku ogrodzenia znajduje się betonowy krzyż łaciński z uszkodzoną pasyjką. Pochowano tu 21 żołnierzy armii austro-węgierskiej i jednego z armii rosyjskiej, poległych w listopadzie 1914 roku. W 2012 r. wykonany został remont betonowych elementów ogrodzenia.