Kwatera założona jest na planie prostokąta. Od strony zachodniej przylega do ogrodzenia cmentarza, a z pozostałych stron ogrodzona jest współczesnym niskim płotem z metalowych prętów. Pierwotnie kwatera otoczona była betonowymi słupami połączonymi parami żelaznych rur. Wejście znajduje się od strony południowej. Główny element cmentarza to odcinek betonowego muru w linii południowego ogrodzenia. Na środku muru ustawiony jest wysoki betonowy krzyż, a na jego krańcach betonowe stele o ściętych na rożach, jedna z nałożonym na lico żeliwnym krzyżem maltańskim z motywem wieńca laurowego i datą „1914", a druga – z żeliwnym krzyżem lotaryńskim z motywem liści lipy i datą „1914". Przed pomnikiem znajduje się betonowy podest. Przy południowo-wschodnim narożniku kwatery ustawiony jest pomnik w formie betonowego krzyża łacińskiego na postumencie, przeniesiony tu ze zlikwidowanego cmentarza wojennego nr 326.
Mogiły ujęte są w betonowe obramowania, nieznacznie wystające ponad poziom gruntu. Na grobach umieszczone są nagrobki w formie:
– krzyży łacińskich z metalowych prętów o ozdobnych, trójdzielnych zakończeniach ramion (24 szt),
– krzyży lotaryńskich z metalowych prętów o ozdobnych, trójdzielnych zakończeniach ramion (4 szt.),
– dużego żeliwnego, ażurowego krzyża lotaryńskiego,
– dużego żeliwnego ażurowego krzyża łacińskiego z motywem miecza i krzyżem maltańskim z wieńcem laurowym,
– krzyży łacińskich z metalowych prętów o ostrych zakończeniach ramion (22 szt.).
– krzyża lotaryńskiego z metalowych prętów o ostrych zakończeniach ramion.
Krzyże z metalowych prętów prętów osadzone są na betonowych cokołach w kształcie obelisku i mają owalne emaliowane tabliczki na skrzyżowaniu ramion. Duże żeliwne krzyże mają szerokie betonowe podstawy z osadzoną w nich prostokątną emaliowaną tabliczką.
Przed kwaterą umieszczona jest tablica informacyjna Szlaku Frontu Wschodniego I Wojny Światowej.
Pochowano tu 57 żołnierzy z armii austro-węgierskiej, 9 z armii rosyjskiej z I wojny światowej (w tym przeniesieni ze zlikwidowanych cmentarzy wojennych nr 327 Niepołomice oraz 331 Podłęże) oraz 8 żołnierzy Wojska Polskiego zmarłych po 1 listopada 1918 r. Znane są nazwiska 49 pochowanych. W 2010 r. wykonano kompleksowy remont kwatery.