Cmentarz założony jest na planie niesymetrycznego sześcioboku i otoczony ogrodzeniem z betonowych słupów o przekroju ośmiobocznym połączonych kutymi przęsłami. Pierwotnie słupy były połączone metalowymi rurami. Wejście znajdujące się od strony wschodniej zamykane jest łańcuchem. Główny element cmentarza to usytuowany w linii wschodniego ogrodzenia osadzony na postumencie betonowy krzyż z niszą, w której umieszczony jest żeliwny, ażurowy krzyż łaciński z motywem miecza i krzyżem maltańskim z wieńcem laurowym na skrzyżowaniu ramion.
Na postumencie znajduje się tablica z jasnego kamienia z inskrypcją w języku niemieckim: „AUF DEN/ WESTGALIZISCHEN SCHLACHTFELDERN/ SIND IN DEN JAHREN ES WELTKRIEGES/ 1917–1917/ VOM KuK MILITÄRKOMMANDO KRAKAU/ UNTER LEITUNG DES/ FML. BRANDNER EDL. v. WOLFSZAHN/ 378 KRIEGERFRIEDHOFE/ – DAVON IM BEREICHE DER/ K K BEZIRKSHAUPTMANNSCHAFT/ WIELICZKA 4 FRIEDHOFE –/ ERBAUT WORDEN”.
Na cmentarzu znajdują się nagrobki w formie osadzonych w betonowych podstawach:
– małych żeliwnych krzyży maltańskich z wieńcem laurowym i datą „1915" lub „1914",
– małych żeliwnych krzyży lotaryńskich z datą „1914",
– małego krzyża z płaskownika z zakończeniami w ramion w kształcie płomienia i owalną wypukłą tabliczką otoczoną motywem roślinnym.
Pochowano tu 43 żołnierzy poległych lub zmarłych w czasie pierwszej wojny światowej. Znane są nazwiska dwóch żołnierzy armii austro-węgierskiej.